Maandag 12 meiMaandag 26 meiMaandag 16 juniMaandag 14 JuliMaandag 11 augustusMaandag 25 augustusMaandag 15 septemberMaandag 29 septemberMaandag 20 oktoberMaandag 10 novemberMaandag 24 novemberMaandag 15 decemberMaandag 22 decemberTotaal
1Marco Teutscher15202020202020151501
2Michael Sagar1088815151020201142
3Tom Penrose5105158102015151033
4Gijs van Westerbrugge85108151081010844
5Geoffrey Ibes102015105605
6Mark van Gool881010108546
7Erkan Aldogan20581010537
8Ricky de Wit3338881010538
9Mathijs Waijers58815510519
10Wim van Iersel3138558884910
11Lesley Weeterings1510103511
12Roel Brinkman835852912
13Remco Snoerren85882913
14Joost Feijen51082314
15Mark van Kerckhoven8582115
16Edt Oosterlaak8101816
17Joa 881617
18Kevin Beun5181418
19Luuc Otten33351419
20Lars van Dijk851320
21Frans Ooijen581321
22Su Wong315922
23Sam Jansen135923
24Jeffrey Vermeer135924
25Martijn de Wolf18925
26Marcel van de Put18926
27Alan Terng8827
28Martin Sawicki8828
29Aziz Mousatti8829
30Rik van Lieshout5530
31Bart Luijkx5531
32Ramon Wolkenfelt5532
33Chantal Schaftlein5533
34Pieter Kuijpers3334
35Stefan Beukelman3335
36Erik Smeets3336